Aktualności

tel. centr. 91 444 1000
fax 91 444 1174
NIP: 851-020-80-05
al. Papieża Jana
Pawła II 22a
70-453 Szczecin
Rektorat US
A A

Aktualności

Dofinansowanie MNiSW dla Uniwersytetów Trzeciego Wieku

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego rozstrzygnęło konkurs na wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku. W ramach drugiej edycji programu do MNiSW trafiło 49 wniosków, spośród których wybrano 20 najlepszych, a wśród nich znalazł się projekt Uniwersytetu Szczecińskiego pn. Aktywizacja zawodowa i badawcza członków Uniwersytetów Trzeciego Wieku.

Czytaj więcej...

Brązowe futsalistki - Dobry występ US w Warszawie

Futsalowa reprezentacja Uniwersytetu Szczecińskiego z tarczą wróciła z rozegranych w stolicy akademickich mistrzostw Polski kobiet. Nasze studentki zajęły w stawce szesnastu najlepszych ekip w kraju wysokie 4. miejsce, zaś w typach uczelni zostały sklasyfikowane na 3. lokacie, czym powtórzyły wyczyn sprzed roku.

Czytaj więcej...

Warsztat ProfiMeeting - "Publiczność i ja – bądź mistrzem prezentacji!"

Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego zaprasza na bezpłatny warsztat pt.: "Publiczność i ja – bądź mistrzem prezentacji!".

Czytaj więcej...

Pomorze i archiwa

Promocja księgi pamiątkowej z okazji 75. urodzin Profesora Kazimierza Kozłowskiego.

Czytaj więcej...

Giełda dla średnio zaawansowanych - kurs

Uniwersytet Szczeciński wraz z Fundacją Giełdy Papierów Wartościowych zaprasza na kolejną edycję Szkoły Giełdowej, w ramach której odbędzie się kurs "Giełda dla średnio zaawansowanych" prowadzony przez specjalistów z zakresu rynku kapitałowego, wykładowców akademickich oraz pracowników instytucji rynku giełdowego, objęty honorowym patronatem Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Czytaj więcej...

Rozmowy rekrutacyjne w czasie Giełd Pracy

Podczas kolejnej edycji Giełd Pracy studenci będą mogli spotkać się z pracodawcami by odbyć wstępne rozmowy rekrutacyjne. Giełd Pracy organizowane przez Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego odbędą się w dniach 13-14.03.2018r. na Wydziałach Zarządzania i Ekonomiki Usług oraz Nauk Ekonomicznych i Zarządzania US.

Czytaj więcej...

Mali ekonomiści są sprytni...

Do 28 lutego trwa rekrutacja na zajęcia Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego dla uczniów 5 i 6 klas SP  oraz Akademii Młodego Ekonomisty dla gimnazjalistów. Projekt ma wymiar ogólnopolski - Uniwersytet Szczeciński współpracuje z Fundacją Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych przy SGH w Warszawie. Partnerem strategicznym projektu jest Narodowy Bank Polski, natomiast patronat honorowy nad programem sprawuje Minister Edukacji Narodowej.

Czytaj więcej...

Spotkanie naukowo-szkoleniowe

Katedra Immunologii i Katedra Mikrobiologii Wydziału Biologii Uniwersytetu Szczecińskiego z Polskim Towarzystwem Immunologii Doświadczalnej i Klinicznej Oddział Szczecin, we współpracy z Polskim Towarzystwem Mikrobiologów Oddział Szczecin, serdecznie zapraszają do udziału w spotkaniu naukowo-szkoleniowym, które odbędzie się w dniu 2.03.2018 r. o godź. 13.00 w Sali Rady Wydziału Biologii Uniwersytetu Szczecińskiego przy ulicy Wąskiej 13.

Czytaj więcej...

Odwiedź nas:

Jak do nas trafić